Опалювальний сезон у Дніпрі: Борис Філатов розповів, як місто готувалося до холодівДо 2016 року третина мереж теплопостачання у Дніпрі перебувала в аварійному стані. За три роки мерія вклала близько 1 млрд грн у реконструкцію комунікацій, котелень та утеплення теплотрас. Водночас, щоб довести мережі до більш-менш нормального стану, потрібно чи не втричі більше. Об этом сообщает grad.in.ua со ссылкой на СМИ.


БАФ


«За три роки ми поміняли котли, поміняли насоси – щоб зменшити тепловтрати. Адже тепловтрати – це те, що в кожному конкретному випадку у вашій платіжці виростає в конкретні цифри, за які потрібно платити. Переутеплили близько 180 км теплотрас. Давайте не забувати, що це не Філатов, не Лисенко, не тепловики обскубують ізоляцію з теплотрас», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов в одному з коментарів до авторської передачі на своєму youtubе-каналі.


Подивитися програму «Запитай Філатова» можна тутДжерело статті: “http://dv-gazeta.info/dneprnews/opalyuvalniy-sezon-u-dnipri-boris-filatov-rozpoviv-yak-misto-gotuvalosya-do-holodiv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя