"Господь визначить, де нам перебувати після закінчення земного шляху": Ху*ло заговорило про смерть (відео)

Президент Росії Володимир Путін заговорив про смерть на засіданні міжнародного дискусійного клубу "Валдай".

Це трапилося в четвер, 3 жовтня, під час відповідей російського глави на питання аудиторії. Відповідне відео з’явилося на сторінці журналіста кремлівського пулу Дмитра Смірнова у Twitter, передають Патріоти України.
Об этом сообщает vashgorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Рік тому ви сказали: в разі ядерної агресії агресор здохне, а ми в рай потрапимо. Чи стали за цей рік ми ближче до раю?" – запитав один з учасників дискусії у Путіна. Питання викликало сміх залу.

"Ми всі завжди однаково близькі до господа, він визначить, де нам перебувати після закінчення земного шляху", – відповів президент РФ.

— Год назад вы сказали: в случае ядерной агрессии агрессор сдохнет, а мы в рай попадем. Стали за этот год мы ближе к раю?
Путин: Мы все всегда одинаково близки к Господу, он определит, где нам находится после окончания земного пути pic.twitter.com/3JzxNzoRTT
— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) October 3, 2019

"Яку ж маячню несе цей дідуган, який з’їхав з глузду", "Раніше був атеїстом, зараз ревний вірянин... Зрадники та пристосуванці такі", – висловилися про заяву політика користувачі мережі.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/hospod-vyznachyt-de-nam-perebuvaty-pislia-zakinchennia-zemnoho-shliakhu-khulo-zahovorylo-pro-smert-video-297862.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя