Росія звинуватила Google і Facebook у втручанні у вибори

Росія звинуватила Google і Facebook у втручанні у вибори
Роскомнагляд розцінює політрекламу в день виборів як втручання у суверенні справи РФ Об этом сообщает ktoestkto.in.ua со ссылкой на СМИ.


Федеральна служба Росії з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) звинуватила Google і Facebook у поширенні політичної реклами під час регіональних виборів. Про це повідомляє прес-служба Роскомнагляду.


У Роскомнагляді повідомили, що «такі дії розглядаються як втручання у суверенні справи Росії та перешкоджання проведенню демократичних виборів в РФ».


Також у службі повідомляють, що раніше Роскомнагляд попередив компанії Google і Facebook про неприпустимість розповсюдження 7 і 8 вересня політреклами на своїх ресурсах у зв’язку з проведенням виборів в РФ.


Нагадаємо, у Росії стартував єдиний день голосування.


У свою чергу, МЗС України закликало посилити міжнародний тиск на Росію через «вибори» в окупованому Криму.


Європейський союз вже заявив, що не визнає проведені 8 вересня російською владою в Криму і Севастополі вибори депутатів парламентів і місцевих рад.


Раніше Литва і Латвія запевнили, що не визнають «місцеві вибори» в анексованому Криму. Трохи пізніше із аналогічною заявою виступила Грузія.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/rosiya-zvinuvatila-google-i-facebook-u-vtruchanni-u-vibori-623639.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя