Дослідження “кольорового” меду з Синевиру показали – він не відповідає нормам

news-image: Дослідження “кольорового” меду з Синевиру показали – він не відповідає нормам
Тиждень тому журналісти віднесли, куплений на Синевирському ярмарку кольоровий м’ятний мед на дослідження.

Фахівці Закарпатської державної лабораторії перевіряли його на якість і, власне, вміст меду. Дослідження показали – ця речовина не відповідає нормам солодкого продукту, повідомляє телеканал Sirius. Об этом сообщает il06242.in.ua со ссылкой на СМИ.

Цей так званий мед наші журналісти придбали біля одного з найпопулярніших туристичних об’єктів в Закарпатті – озера Синевир. 100 грамова баночка такого продукту вартує, в середньому, 30 гривень.

За день з одного прилавка, у середньому продається від 60 до 100 баночок. Його охоче куштують туристи: впевнені: купують натуральний Карпатський мед.

Нагадаємо, нещодавно телеканал Sirius показував глядачам, як “кольоровий” мед продають чи не біля кожної туристичної точки Закарпаття, найбільше — на водоспаді Шипіт, поблизу озера Синевир, та на трасах. Такі продукти неабияк псують імідж та репутацію туристичної галузі краю, кажуть туризмознавці та екскурсоводи.

Також, в Україні затвердили більш жорсткі вимоги до меду. Відтепер в мед заборонено додавати сторонні інгредієнти та харчові добавки.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/doslidzhennya-kolorovogo-medu-z-synevyru-pokazaly-vin-ne-vidpovidae-normam.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя